по русски

Privātuma politika

Privātuma politika

Apzinoties savu sociālo atbildību cilvēku personiskas informācijas aizsargāšanā, Santen ir izstrādājis konfidencialitātes politiku, kas jāievēro visiem uzņēmuma darbiniekiem.

 

Papildus informācija

Plašāku informāciju, tostarp par Vispārīgo datu aizsardzības regulu un personas datu apstrādi, varat uzzināt apmeklējot www.santen.eu/dataprivacy.

 

Santen EMEA (Eiropas, Tuvo Austrumu un Āfrikas reģiona) konfidencialitātes politika

Apzinoties savu sociālo atbildību cilvēku personiskas informācijas aizsargāšanā, Santen ir izstrādājis konfidencialitātes politiku, kas jāievēro visiem uzņēmuma darbiniekiem.

 

Ievads

Konfidencialitātes politikas mērķis ir sniegt informāciju par mājaslapas www.santen.eu apmeklētāju un lietotāju personas datu apstrādi.

Interneta apmeklētājiem un lietotājiem ieteicams rūpīgi izlasīt šo konfidencialitātes politiku, pirms nosūtīt jebkādu personisku informāciju un / vai aizpildīt jebkuru elektronisku veidlapu, kas ievietota Santen mājaslapā.

Šī informācija tiek sniegta saskaņā ar piemērojamiem Eiropas Savienības datu aizsardzības un e-privātuma likumiem un noteikumiem, tostarp Vispārējo datu aizsardzības regulu 2016/679.

 

Datu pārzinis

Šī tīmekļa vietne pieder Santen SA (“Santen”, “mēs”, “mūsu” vai “mums”). Datu pārzinis ir Santen SA – sabiedrība, kas reģistrēta saskaņā ar Šveices tiesību aktiem un tās galvenais birojs atrodas La Voie-Creuse 14, 1202 Ženēvā, Šveicē.

Atjaunināts mūsu datu apstrādātāju, filiāļu un saistīto uzņēmumu saraksts ir pieejams pēc pieprasījuma nosūtīšanas Santen konfidencialitātes EMEA birojam privacy-emea@santen.com.

 

Politikas joma

Šī konfidencialitātes politika attiecas tikai uz šo tīmekļa vietni. Tā neattiecas uz citām tīmekļa vietnēm, kas nepieder Santen un kurām var piekļūt, izmantojot navigācijas saiti.

 

Konfidencialitātes politika

Šī vietne ir izveidota, lai sniegtu informāciju par Santen darbību. Tādēļ vairumā gadījumu lietotāju personas datu netiks vākti.

Atsevišķos gadījumos, piemēram, vēloties saņemt atbildi no Santen, ieinteresētajam lietotājam ir janorada personas dati. Šādos gadījumos lietotājs vienmēr var brīvi iesniegt savus datus un informāciju par konfidencialitāti, norādot pieļaujamo datu izmantošanu. Mēs iesakām izlasīt šos paziņojumus pirms savu datu iesniegšanas.

Turklāt, ja atsevišķos gadījumos būs nepieciešams savākt personisko informāciju citiem mērķiem, tas skaidri tiks pateikts paziņojumos par informācijas konfidencialitāti, lai nodrošinātu pārskatāmību un lietotāju izpratni.

Šo informatīvo paziņojumu mērķis ir noteikt katra pakalpojuma personas datu apstrādes robežas un metodes, saskaņā ar kuru apmeklētājs var dot savu piekrišanu (ja nepieciešams) datu vākšanai un to turpmākai izmantošanai.

Jūs varat atrast sīkāku informāciju par to, kā Santen apstrādā personas datus mājaslapā www.santen.eu

 

Datu plūsma

Datorsistēmas un programmatūras procedūras, ko izmanto lai piekļūtu vietnei, darbības laikā iegūst atsevišķus personas datus, kuru pārsūtīšana ir netieši saistīta ar interneta sakaru izmantošanu.

Šī personas datu kategorija ietver: IP adreses, pārlūkprogrammas tipu, operētājsistēmu, domēna nosaukumu un vietņu adreses, no kurām esat pieslēdzies vai izrakstījis, informāciju par vietnē apmeklētajām lapām, piekļuves laiku, uzturēšanās ilgumu vienā lapā, iekšējās navigācijas analīzi un citus parametrus attiecībā uz lietotāja operētājsistēmu un datora vidi.

Šie tehniskie / IT dati tiek vākti un izmantoti tikai apkopotā veidā, nevis uzreiz identificējamā veidā; tos var izmantot, lai noskaidrotu atbildīgo hipotētiska nozieguma pret vietni gadījumā vai pēc valsts iestāžu pieprasījuma.

 

Sīkdatnes

Periodiski dažas šīs tīmekļa vietnes lapas var izmantot sīkdatnes, kas ir mazi faili, ko tīmekļa vietne saglabā datora cietajā diskā identifikācijas nolūkos. Šie faili tiek izmantoti, lai reģistrētu tīmekļa vietni un to apmeklējot atkārtoti, tā atvērtos jau pielāgota jūsu veiktajām izvēlēm, piemēram, valodai. Ņemiet vērā, ka sīkdatnes nevar nolasīt datus no cietā diska. Jūsu tīmekļa pārlūkprogramma var jums paziņot, ka saņemat sīkdatni, dodot jums iespēju to pieņemt vai ne.

Jūs varat arī noraidīt visas sīkdatnes, izslēdzot tās savā pārlūkprogrammā. Taču atsakoties no sīkdatnēm, dažas mūsu tīmekļa vietnes funkcijas, iespējams, pilnībā nedarbojas, un jūs, iespējams, nevarēsit piekļūt noteiktai informācijai vietnē. Vienlaicīgi, turpinot izmantot vietni un nemainot iestatījumus, jūs piekrītat, ka mēs izmantojam sīkdatnes.

Mēs nelietojam sīkdatnes, izmantojot tīmekļa analīzes pakalpojumu partneri vai Google Analytics.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu šajā vietnē, lūdzu, skatiet mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku (Cookies Policy) mājaslapā www.santen.eu

 

Pāradresācija uz citām tīmekļa vietnēm

No šīs tīmekļa vietnes jūs, izmantojot īpašas saites, varat izveidot savienojumu ar citu Santen uzņēmumu filiāļu un / vai trešo pušu tīmekļa vietnēm. Santen neuzņemas nekādu atbildību par iespējamo personas datu apstrādi no trešo pušu vietnēm, kuras mūsu tīmekļa vietne nodrošina ar saitēm un trešo pušu sniegto autentifikācijas sertifikātu pārvaldību.

 

Datu apstrāde un glabāšana

Personas datu apstrāde tiek veikta galvenokārt izmantojot elektroniskas procedūras un plašsaziņas līdzekļus tik ilgi, cik nepieciešams, lai sasniegtu mērķus, kuriem dati tika vākti. Tomēr lietotājam ir likumīgas tiesības pieprasīt viņa datu dzēšanu.

 

Neobligāta datu piegāde

Datu subjekta pieprasīta personas datu piegāde, ja vien nav norādīts citādi, nav obligāta, bet atteikuma gadījumā varētu būt neiespējami izpildīt pieprasījumu vai ar to saistīto darbību.

 

Datu apstrādes vieta

Datu apstrāde saistībā ar šīs tīmekļa vietnes pakalpojumiem notiek Eiropas Savienības teritorijā Somijā un to veic Santen filiāle Santen Oy, kas nodrošina atbilstošu servera administrēšanu. Personas datus apstrādā tikai uzņēmuma tehniskais personāls, kas ir īpaši atbildīgs par to apstrādi, vai citi, kas ir atbildīgi par neregulārām tehniskās apkopes darbībām. Šīs personas ir saņēmušas īpašus norādījumus par personu datu konfidencialitāti.

 

Datu plūsmas apjoms un izplatīšana

Datus var izmantot Santen darbinieki, kuri atbild par datu apstrādi, un kuri ir instruēti par atbilstošu datu lietošanu, kā arī trešās puses, kas Santen vārdā veic darbības un kuras Santen vadībā un kontrolē darbojas kā datu apstrādātāji, tādejādi pildot līgumsaistības ar Santen.
Personas dati netiek izplatīti nekonkrētiem saņēmējiem.
Sīkāka informācija par datu apstrādātāju vārdiem var tikt pieprasīta, nosūtot vēstuli Santen EMEA privātuma birojam uz e-pastu privacy-emea@santen.com.

 

Datu pārraide uz citām valstīm

Ņemot vērā Santen darbības starptautisko raksturu, dati var tikt nosūtīti uz citām valstīm un apstrādāti (joprojām vienīgi iepriekš aprakstītajos nolūkos) Santen grupas uzņēmumos, kas reģistrēti Eiropas Savienības teritorijā, kā arī trešajās valstīs (ārpus ES).
Šādos gadījumos datu nosūtīšanai uz citām valstīm attiecas īpašas personas datu aizsardzības garantijas, piemērojot Eiropas Komisijas apstiprinātas datu aizsardzības standarta līguma klauzulas vai citas līdzvērtīgas garantijas, piemēram, nodrošinot, ka visiem apstrādātajiem personas datiem tiek piemērots tāds pats datu aizsardzības līmenis kā Eiropas Savienībā.

 

Datu aizsardzības tiesības

Attiecībā uz personas datu apstrādi, datu subjektam ir tiesības jebkurā laikā iegūt apstiprinājumu par to, vai šie dati tiek vai netiek glabāti. Datu subjektiem ir arī tiesības uzzināt datu saturu un izcelsmi, pārbaudīt to precizitāti vai lūgt tos integrēt, atjaunot un labot. Visbeidzot, datu subjektiem ir tiesības pieprasīt, lai dati tiktu dzēsti vai padarīti anonīmi, vai lūgt datu bloķēšanu, ja tie apstrādāti, pārkāpjot tiesību aktus; turklāt viņi var iebilst pret datu apstrādi likumīgu iemeslu dēļ.
Visi ar datu aizsardzību saistītie pieprasījumi jānosūta Santen konfidencialitātes EMEA birojam privacy-emea@santen.com.

 

Politikas atjaunināšana

Eventuāla jaunu likumu stāšanās spēkā, kā arī pakalpojumu uzlabošana un atjaunināšana var radīt nepieciešamību mainīt personas datu apstrādes metodes. Tāpēc, iespējams, laika gaitā mūsu konfidencialitātes politika var mainīties. Šī iemesla dēļ mēs aicinām periodiski apmeklēt šo lapu. Šajā nolūkā politikas dokumentā ir norādīts pēdējās versijas datums.
Šis paziņojums par konfidencialitāti pēdējo reizi tika atjaunināts 2018. gada 15. maijā.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.